niedziela, 5 maja 2013

48#

Cze.♥

Dzisiaj śledzi mnie liczba 69 .....TAA , SKOJARZENIA XD No ale..na asku miałam 69 nowych pytań , na fejsie 69 znajomych dostp. , gg - 69 dostp. ? O co chodzi wgl ?! XD Boje się..
U mnie jest spoko .. Wczoraj musiałam wkuć przyrode , no ale jakoś poszło i umiem..Ogólnie teraz o 20/21/22 jest jasno , nie chciało mi sie spać ani nic to w lapku dokopałam się do filmików i zdjęć gdy byłam młodsza ..Masakra <3 A teraz siedzę tu .. i się nudze C: Andzia dziś przyjeżdża od babci , może przyjdzie do mnie C: W końcu , moja kicia będzie w domu ..Niby wiecie , te kilka dni bez niej ale to ciągneło się jak by trwało lata ! ..No i jeszcze teraz jest taka historia fajna c'nie..Widziałam Nikole w kościele (byłam na 11) chociaż jej nie ma w Toruniu :) A ona widziała mnie na wsi , chociaż mnie tam nie ma............FAJNE.XD
Ostatnio biore udział w konkursach..na desing bloga , albo jakiś takich 'odzieżowych' ..Nigdy jeszcze nic nie wygrałam no ale moze  mi sie poszczęści i jakoś się uda..HM ?

Ej , ta notka nie ma sensu , c'nie ?XDDD

Macie foty . samojeby najlepsze <3  No i zrobiłam sobie 'tatuaże' na ręce..boskie ! HAHAHAH.XD
I♥JB <3
Wgl mam 300 kapselków od tymbarka , pomyslałam że codziennie będe losowała jeden , i napiszę to w poście.. (TO CO WYLOSOWAŁAM , NO SE ZNACZY 'CYTAT' XD <- omg.)

No to ..tymbark na dziś : Dobry plan to podstawa :)

TUMBLR(klik)     ASK(klik)     BLOGLOVIN(klik)


Dobraa..lecee misie <3 pa :*

4 komentarze: