piątek, 1 marca 2013

32# Marzec .. + Nagłówek

No Cześć ; *

Dziś już marzec .. Te dni tak szybko lecą : ) Obudziłam się rano .. i luknęłam przez okno. Piękne błękitne niebo , słońce , śpiewające ptaszki <3 Poprostu raj ! Normalnie wiosna : D Ogółem dziś chodziłam na samej bluzie i w trampkach <3 Musiałam sobie przypomnieć te piękne wiosenne dni z tamtego roku. Miałam doła jednak taka pogoda potrafi poprawić humor. Przed chwilą wróciłam .. z "dworu" ..Wzięłam to w cudzysłów bo z Nikolą , Julią i Asią byłyśmy u mnie na korytarzu i na 'podwórku. Oczywiście jesteśmy tak głupie..że musiałyśmy coś wymyśleć. No i padło na duchy..Było strasznie ciemno..Ogółem każdy stukot nas straszył. . powybijane okna itd. :D Najbardziej zaniepokoiło nas to..że stoimy sobie na podwórku .. paczamy na okno od piwnicy , odwróciłyśmy się , lecz po chwili znów luknęłyśmy na okno a tam pali się światło ! ; O Ja chciałam otworzyć drzwi od piwnicy..a one były zamkniete XD A świato sie paliło ! Oczywiscie nie obeszło się bez wymyślonych histori że ktoś kogoś zabija itd. hahah. Kocham jee <3 Omg. !

                                         A jak tam u Was ? Jak spędziliście dzisiejszy dzień ?
                                          Wykorzystaliście dzisiejszy dar słońca ? : )

Jeszcze mam małą sprawe. Chodzi o nagłówek .. i ogółem wygląd bloga. Jest okropny ( moim zdaniem ) . Chciałabym mieć świetny blog .. wygląd <3 I jeśli możecie..mam dla Was małą propozycję dotyczącą nagłówka. Na mój email - fankazmywarki@onet.pl lub gg : 32663247 przesyłacie propozycje nagłówka.
Nagłówek zrobiony ze zdjęć..z napisem 'Lost in the big world.' Wiecie czym się interesuję..Muzyką , Fotografią.. Książkami  ; ) Jeśli zgłaszacie się do tego 'konkursu' w komentarzu wpiszcie
 "Zgłaszam się <tu wpisz swój email którym będziesz przesyłać nagłówek > " Musze wiedzieć kogo nagrodzić : )

Nagrody :

1 miejsce - Reklama Twojego bloga przez 1 miesiąc ( adres twojego bloga w postach , umieszczenie adresu w gadżetach ) polecanie twojego bloga innym 'użytkownikom , obserwacja Twojego bloga oraz komentowanie go przez 1 tydz.
wyróżnienie - Reklama Twojego bloga przez tydzień  ( -,,- ) obserwacja twojego bloga

Mam nadzieje że ktoś się zgłosi ! Kocham Was ! To na tyle <3 Do zobaczenia ; **

4 komentarze:

 1. Fajny blog ! Obserwuję i proszę o rewanż ! Modnisia160.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję , napewno wpadnę. Jeśli mi się spodoba .. chętnie zaobserwuję : )

   Usuń
 2. Ja nie umiem robić nagłówków, ale polecam Ci dommie z bloga tosienosi.blogspot.com :)
  +obserwujemy? :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna pogoda jest ;)Też bym poszła na spacer ale wkońcu jest Sobota i mi jako Leniuchowi się nie chce . Ale nareszcie obudził mnie śpiew ptaków a nie przejazd samochodów . To się ceni ^^

  OdpowiedzUsuń