czwartek, 3 stycznia 2013

10# Szkołaa


Siemanko ;3

Jak tam u Was..? Bo u mnie świetnie..i źle ; o ..Rano było źle..w południe świetnie..a teraz znów źle ; o Zmienne nastroje jak w ciąży ;3 Egh..nie ważne XD Ams..dzisiejszy tytuł to "satysfakcja.." ..Zapewne chcecie wiedzieć co chciałam powiedzieć poprzez to słowo ;3 To w takim razie opowiadam swój dzisiejszy dzień : )
 Przychodzę do szkoły.. i zauważyłam że nie ma mojej bff w szkole ( Julia , 13 lat ) .. Ams..i ma ona chłopaka..właściwie to miała.. Zauważyłam jak jej chłopak obściskuje sie z inną ( Znaną dzi... która wszystkim kradnie chłopaków) więc od razu do niej zadzwoniłam. Okazało sie ze jej  były zerwał z nią przez esemesa dla tej..przepraszam za to słowo..szmaty . Omamiła go. A więc ja..z kol. Julii wkroczyłam do akcji. Poszłam do niej i zaczynałam jej wypominać.. ona nagle chciała odejść..więc zrobiłam jej "kose" ..byłam agresywna co jest dziwne. Uciekła do szatni. Nagle zaczęła sie do mnie sapać , była taka pewna siebie..jeny -,- (nienawidze takich lalek ) Wokół nas zebrał sie wielki tłum ( klasa 6 , klasa 5..i 4 ) Wszyscy zaczęli sie drzeć..nagle ją popchnęłam..nioe wytrzymałam. Wszyscy sie darli ! Zaczeli sie drzeć " MARTA MARTA MARTA " "LEJĄ SIEE "  i wgl..Zaczęłam sie z nią nawalać..po chwili leżałyśmy na podłodze i okladalysmy sie pieściami..i nagle zaczęłyśmy szarpać sie za włosy. Ona zaczela sie drzec że ją to boli..że mam przestać. W końcu ją puściłam ( bo chłopacy nas rozdzielali) . I mam satysfakcję z tego , że przywaliłam  tej głupiej małpie za to co zrobiła mojej przyjaciółce..Owszem poniosło mnie. Sama nie moge uwierzyć że to była ta sama Marta XD Później miałam małe "zadrapania" na twarzy..ale to nic w porównaniu do mojej dumy z siebie !!!! hahah : 33 JESTEM Z SIEBIE DUMNA. Mówie na prawde : ) Ams..no to dalej : ) hahaha..Dobra..mam kilka moich fotek  , dwie fotki z kącika nadzieii jeszcze filmik ;3 Powstawiam ( nie są przerabiane bo mi sie nie chcem ;3 )


Love u ♥

Noms ; c

ŻAMAŻANE : ( 

Brzydkiee.. ale z nudów *_*

Yea

Fuck you !!!


Sandruśś ♥ haha..ZAŁAMKA : (

Kącik nadzeeeeeeeeeeeji ..


Ołł..Ona tańczy dla mnie w naszej wersji &_& Yea <3 kocham waas ; ** hehe,..a u Was działo sie coś ciekawegow szkole : ) ..? Dobra ide..bo  jeszcze lekcji nie odrobiłam ; ) Paaaa <333

4 komentarze:

  1. haha ;) zawsze spoko - śmiechowa notka ;3
    Obserwuję liczę na rewanż ^^
    http://galaxyswag.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. wyrabany w kosmos blog ! :D obserwujemy ? angelikag315.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń